Proxy Satın Al IPv4 Socks5 Proxy & HTTPs Proxy - Aktif Proxy
Silkroad Proxy Satın Al

Hey Srocu! 🙂

Naber ? Yine sınırlara mı takıldın ? Üzülme ne aradığını biliyoruz 🙂 Sınırları kaldırmak ve daha fazla karakter açmak için ihtyacın olan tek şey proxy. İstediğin proxye sahip olmak ve kendine uygun avantajlı paketler hakkında bilgi almak için buradan fiyatlar sayfamıza göz atabilir ve şuradan sitemize üye olarak bekleme süresi olmadan otomatik bir şekilde proxy satın alabilirsin. Ayrıca sitemize ilk defa üye oluyorsanız ilk alışverişnizde geçerli %20 indirim otomatik olarak hesabınıza tanımlanacaktır. Sitemize üye olmayı tercih etmez iseniz sonteklif mağazamız üzerinden de otomatik şekilde proxy satın alabilirsiniz.. Sonteklif Silkroad Online ilanımız için tıklayın.

Satın alacağın proxyi nasıl kullanacağını bilmiyorsan hiç endişelenme. Phbot,sbot veya benzeri bir program kullanıyorsan işler senin için kolay. Proxy satın aldığında sana özel bir kullanıcı adı, şifre, ip ve port adresi vereceğiz (Eğer sitemize üye olmayı tercih ettiysen kullanıcı adı ve şifreyi kendi istediğin şekilde kişiselleştirebilir ve oluşturabilirsin). Bu bilgileri kullandığın programda proxy bölümüne girmen yeterli. Oyunlar da genel olarak Sock5 portu kullanılır. Eğer kullandığın programda Sock4 ve Sock5 türü soruyorsa Sock5 işaretlemen yeterli olacaktır. Satın aldığın proxyi programa girdiğinde oyuna bağlanamıyorsan; Vereceği bir kaç hata logu vardır örneğin "Authentication failed" logunu verebilir. Bu hata proxy bilgilerini programa yanlış girdiğiniz anlamına gelir ve "Proxy Kontrolü" sayfamız üzerinden IP:PORT:USER:PASS olarak proxy adresinizin çalışıp çalışmadığını kontrol edebilirsiniz. Daha sonra programa dikkatli bir şekilde ve mümkünse kopyala yapıştır yapmadan el ile bilgileri girmeni öneririz. Sebebi kopyala yapıştır yapınca genelde başında sonunda boşluk kalabiliyor.

Eğer daha fazla bilgiye ve yardıma ihtiyacın varsa canlı destek üzerinden bize ulaşmaya çekinme. 7/24 bir arkadaşımız canlı destek üzerinde sana yardımcı olabilmek için bekliyor.