SSS-FAQ | Aktif Proxy

Sıkça Sorulan Sorular

Üyelik oluşturamıyorum. Tc kimlik hatası veriyor, ne yapmalıyım ?

Üyelik oluştururken sizden istenilen bilgileri doğru girdiğinize emin olunuz. Örneğin adınız "AKTİF PROXY" ise adınızdaki "İ" harfini "I" olarak değiştirmeyiniz Ayrıca sizden istenilen sadece doğum yılı. Lütfen gün ay yıl şeklinde girmeyi denemeyiniz.

Tc kimlik numaramı neden vermeliyim, bu güvenli mi ?

Tc kimlik bilginiz, ödemenizden sonra size bir fatura kesebilmemiz için gerekli bir bilgidir. Ayrıca gerçek bir kişi olduğunuzu doğruluyoruz Bütün bilgileriniz emin ellerde ve şifreli bir şekilde muhafaza edilmektedir.

Parolamı unuttum ne yapmalıyım?

Parolanızı unuttuysanız endişelenmeyin. "Üye Girişi" sayfasından "Şifremi Unuttum" butonuna tıklayınız. Üyelik mailini yazınız ve mailinize gelen bağlantı üzerinden yeni parolanızı belirleyebilirsiniz.

Hesabıma nasıl bakiye yüklerim?

Öncelikle müşteri paneline giriş yaptıktan sonra; "Bakiye Durumu" sayfası üzerinden ister kupon, ister kredi kartı, ister havale / eft ödeme methodlarından dilediğinizi tercih ederek 7/24 online bakiye yükleyebilirsiniz. Ödemeniz için şimdiden teşekkürler.

Bakiye yükledim ne zaman hesabıma yansır?

Bu durum genellikle saniyeler içerisinde gerçekleşir. Yalnız yapılan ödeme şüpheli görünmesi durumunda işlem süresi uzayabilir ayrıca ödeme kuluşu sizi arayabilir. Lütfen işlemleri hızlandırmak için bize yazmayınız. İşleminiz kısa süre içerisinde gerçekleşecektir.

Geçmiş ödemelerimi nereden takip edebilirim?

Müşteri paneli üzerinde "Bakiye Durumu" sayfasından takip edebilirsiniz.

Para iadesi alabilir miyim?

Maalesef.. Dijital olarak teslim edilen üründe para iadesi sağlanmamaktadır. Bu doğrultuda proxye gerçekten ihtiyacınız olup olmadığını anlamak için bizimle iletişime geçin ve bir deneme sürümü (test) talep ediniz.

Nasıl sipariş verebilirim?

Müşteri paneli üzerinde; "Proxy Hesaplarım" sayfasında önce "proxy hesabı oluştur" a tıklayarak proxyde kullanmak istediğiniz kullanıcı adı (username) şifreyi (password) belirleyin ve size uygun uygulamayı seçiniz. Daha sonra oluşturduğunuz hesabın sağında bulunan yeşil + butonuna tıklayarak ihtiyaçlarınız doğrultusunda sipariş verebilirsiniz.

Siparişim ne zaman teslim edilir?

Siparişiniz otomatik bir şekilde sizi bekletmeden teslim edilir.

Proxyler kişiye özel mi?

Evet, kesinlikle öyle. Proxy adresleri sipariş vermeden önce belirlediğiniz kullanıcı adı şifreye tanımlanır ve kesinlikle başkaları ile çarpışmazsınız. Fakat unutmayın ki proxyler kiralama süresi boyunca kişiye özel olup, kiralama süresinin sonunda boşa düşmesi durumunda tekrar satışa konulur.

Her proxy için ayrı "proxy hesabı" mı oluşturmak zorundayım?

Hayır. Proxy adreslerinizi isterseniz tek bir proxy hesabı (kullanıcı adı şifre) üzerine tanımlayabilirsiniz. İsterseniz de bütün proxy adreslerinizin için farklı proxy hesapları oluşturabilirsiniz.

Sadece 30günlük mü sipariş verebilriz, farklı alternatifleriniz yok mu ?

Zengin gün seçeneklerimiz mevcut. 1gün, 7gün, 14gün, 30gün ve daha fazlası. Proxy hesabı oluşturdukdan sonra, sipariş aşamasında bu alternatiflerimize göz atabilirsiniz.

Proxy adreslerimin sürelerini dondurabilir miyim?

Hayır, süre dondurma hizmeti sağlamıyoruz. Lütfen siparişiniz sırasında kendinize uygun bir plan seçtiğinize emin olunuz.

Proxy sipariş verirken farklı subnetlerden (Sıralı olmayan proxy) alabiliyor muyuz ?

Evet tabi ki.. Siparişiniz sırasında dilediğiniz sunucudan sipariş verebilir veya karişik olarak hepsinden almayı tercih edebilirsiniz.

Kullandığım proxylerin süresini uzatabilir miyim?

Evet, müşteri panelinde "Proxy hesaplarım" sayfasında uzatmak istediğiniz proxy hesabının içerisine girerek proxy adreslerinizi uzatabilirsiniz. Panelde süreniz anında güncellenir fakat bu isteğin proxy servislerine ulaşıp yanıt alması 60 saniye kadar sürebilir.

Proxy adresimde değişim istiyorum bu mümkün mü?

Proxy adreslerinde sadece teknik bir sorun oluşması durumunda ve satın aldığınız gün deneyip kullanmak istediğiniz platformda herhangibir sorunla karşılaşmanız durumunda değişim sağlıyoruz. İlk 24 saat dışında oluşan sorunlarda, kullanılan oyun/platform tarafından engellenmesi durumlarında yardımcı olmuyoruz. Lütfen bu konuda ısrarcı olmayınız.

Proxy adreslerim/Proxy hesabım silinmiş?

Proxy adresleriniz süresi bittiğinde 24 saat daha proxy hesabınız içinde "pasif" bir şekilde süre uzatmanız için bekler. Bu zaman dilimi içerisinde hala süresi uzatılmayan proxy adresleri otomatik bir şekilde kendini siler Bu durumun devamında; proxy hesabınızın içerisinde başka proxy adresi yoksa, proxy hesabınız da 24 saat daha içi boş bir şekilde durur. Bu zaman diliminin sonunda hala içerisine bir proxy adresi sipariş edilmemişse otomatik bir şekilde kendini siler..

Toplu proxy kiralama veya süre uzatımında indirim sağlıyor musunuz?

Evet sağlıyoruz. Güncel indirim oranlarımız; minimum 20 ve üzeri alımlarınız da başlar. 20-49 arası alımınıza %10 50-99 arası alımınıza %20 100 ve üzeri alımınıza %25 indirim sağlanır. Ayrıca 30 gün yerine daha uzun kiralama süresi düşünürseniz yukarıdaki indirimlere ek indirimler kazanırsınız. Güncel kampanya ve duyurularımızı takip etmeyi unutmayınız.

Proxylerde limit, hız veya cihaz bağlantı sayısı gibi kısıtlamalar var mı?

Proxy adreslerimiz 1gigabit saniyeye varan hızları destekler ve bir hız sınırı yoktur. Aynı anda yapabileceğiniz işlem sınırı da bulunmuyor. Bunlara da ek dilediğiniz kadar cihazdan bağlanabilirsiniz. Hiç bir kısıtlama olmadan kuşlar kadar özgürsünüz.

Not: Anlık (saniyelik) sürekli 100 mbs üstü kullanımlara tölerans sağlamıyoruz. Ek ücret talep edilebilir veya hesabınız askıya alınabilir.

Proxyleriniz hangi portları destekliyor?

Sock5, http, https portlarını destekler. Ayrıca Türkiye'de bir ilk olma özelliğini taşıyarak tek port numarası ile hizmete sunulan bütün protokollere erişebilirsiniz. Örneğin; 80 portu https portu iken herhangibir ek işlem yapmadan 80 portu ile sock bağlantısı da yapabilirsiniz.

Bana özel istediğim port numarasını açabilir misiniz?

Talep edilen port numarası yasaklı bir port değilse tabi ki bu konuda yardımıcı olabiliriz. Detaylı bilgi için canlı destek ile irtibata geçiniz.

Proxylerinizi online oyunlarda kullanabilir miyiz (Knight, Silkroad, Metin2 vb.) ?

Evet, kullanabilirsiniz. Eğer kullanmak istediğiniz oyun da bir proxy koruması mevcut değilse ve daha önce kullandı iseniz direk alabilirsiniz. Fakat yeni bir oyun için alıyorsanız ve bu konuda bilginiz yoksa lütfen canlı destek birimimiz ile iletişime geçiniz.

Referans linki ile kayıt olmanın avantajı nedir?

Referans linki ile üye olan müşterilerimiz ilk alışverişlerinde %20 indirim kazanırlar. Bu indirim sipariş esnasında otomatik uygulanır. İndirimden yararlanmak için alt ve üst limit yoktur. Tek seferlik geçerli %20 indirim kazanırsınız. Bu oranlar değişebilir, detaylı bilgiye müşteri panelinde "Profil Bilgileri" üzerinden ulaşabilirsiniz.

Referans linkim ile kayıt olan kişinin bana sağladığı avantaj nedir?

Referans linki ile bize kazandırdığınız her müşterinin her bakiye yüklemesinden siz de %5 bakiye kazanırsınız. Bu bakiyelerinizi sonrası siparişleriniz de kullanabilirsiniz. Bu oranlar değişebilir, detaylı bilgiye müşteri panelinde "Profil Bilgileri" üzerinden ulaşabilirsiniz.

Silkroad oynuyorum, gateway hatası veriyor. Bu nedir?

Bu hata proxy adresi oyun tarafından karalisteye alındığı zaman verir ve bu konuda destek sağlamıyoruz!

Elite proxy ne demek ?

Elite proxy, yüksek gizliliğe sahip olan bir proxy türüdür. Bu proxyler siz proxy kullanırken kesinlikle sizin gerçek ip adresinizi, konumunuzu karşı tarafa iletmez. Ayrıca proxy sunucu bilgilerini, proxy olduğunu açık eden bir takım bilgileri gizler. İnternet üzerinde elite proxyi, high anonymous proxy şeklinde de duyabilirsiniz.