Knight Online Proxy / Sınırsız Private Proxy Satın Al - AktifProxy
Knight Online Proxy Satın Al

Hey Kınaytçı !  😛

Evet biliyorum, biliyorum yılların knightı dilimize dolaştı kınayğğt diye 🙂 

Naber ? Yine limitlere mi takıldın ? Üzülme ne aradığını biliyoruz 🙂 Limitleri kaldırmak ve daha fazla karakter açmak için tek ihtiyacın Aktif Proxy. İstediğin Aktif Proxy'e sahip olmak ve kendine uygun avantajlı kiralama süreleri hakkında bilgi almak için buradan fiyatlar sayfamıza göz atabilir ve Referans linki ile şuradan sitemize üye olarak bekleme süresi olmadan otomatik bir şekilde proxy satın alabilirsin. Ayrıca sitemize ilk defa üye oluyorsanız ilk alışverişnizde geçerli varsa diğer indirimlere ek + %20 indirim otomatik olarak hesabınıza tanımlanacaktır (sadece referans linki ile kayıtlarda geçerlidir) .

Satın alacağın proxyi nasıl kullanacağını bilmiyorsan hiç endişelenme. Osmanlıbot, farmex bot, afk bot veya benzeri bir program kullanıyorsan işler senin için kolay. Proxy satın aldığında sana özel bir kullanıcı adı, şifre, ip ve port adresi vereceğiz (Eğer sitemize üye olmayı tercih ettiysen kullanıcı adı ve şifreyi kendi istediğin şekilde kişiselleştirebilir ve oluşturabilirsin). Bu bilgileri kullandığın programda proxy bölümüne girmen yeterli. Oyunlar da genel olarak Sock5 portu kullanılır. Eğer kullandığın programda Sock4 ve Sock5 türü soruyorsa Sock5 işaretlemen yeterli olacaktır. Nadir de olsa bazı botlar HTTPs portunu da destekler eğer sizin kullandığınız program da HTTPs destekliyorsa size tavsiyemiz HTTPs protokolünü kullanmanız olacaktır. Sebebi de USKO ve STEAMKO da SOCK portu ile oyuna girince PUS (Power Up Store)'un açılmaması. Satın aldığın proxyi programa girdiğinde oyuna bağlanamıyorsan; Vereceği bir kaç hata logu vardır örneğin "Authentication failed" logunu verebilir. Bu hata proxy bilgilerini programa yanlış girdiğiniz anlamına gelir ve "Proxy Kontrolü" sayfamız üzerinden IP:PORT:USER:PASS olarak proxy adresinizin çalışıp çalışmadığını kontrol edebilirsiniz. Daha sonra programa dikkatli bir şekilde ve mümkünse kopyala yapıştır yapmadan el ile bilgileri girmeni öneririz. Sebebi kopyala yapıştır yapınca genelde başında sonunda boşluk kalabiliyor.

Eğer bir bot kullanmıyor veya kullanmak istemiyorsan "Ben pazarcıyım, her bilgisayarım farklı ip görünsün. Benim hileyle hurdayla işim yok" diyorsan seni de unutmadık. Proxyfier veya Proxycap programı ile, koxp kullanmadan oyuna girebilirsin.

Eğer daha fazla bilgiye ve yardıma ihtiyacın varsa canlı destek üzerinden bize ulaşmaya çekinme. 7/24 bir arkadaşımız canlı destek üzerinde sana yardımcı olabilmek için bekliyor.

NOT : Ürünlerimizin Usko/Steamko uyumlu olduğunu bilmeni isterim 🙂