Metin2 / Sınırsız Private Proxy Satın Al - AktifProxy
Metin2 Proxy Satın Al

Hey Şövalye!  🙂

Naber ? Yine sınırlara mı takıldın ? Üzülme ne aradığını biliyoruz 🙂 Sınırları kaldırmak ve daha fazla karakter açmak için ihtyacın olan tek şey proxy. İstediğin proxye sahip olmak ve kendine uygun avantajlı paketler hakkında bilgi almak için buradan fiyatlar sayfamıza göz atabilir ve şuradan sitemize üye olarak bekleme süresi olmadan otomatik bir şekilde proxy satın alabilirsin. Ayrıca sitemize ilk defa üye oluyorsanız ilk alışverişinizde geçerli %20 indirim otomatik olarak hesabınıza tanımlanacaktır. .

Satın alacağın proxyi nasıl kullanacağını bilmiyorsan hiç endişelenme. M24RO, M2BOB, M Bot veya benzeri bir program kullanıyorsan işler senin için kolay. Proxy satın aldığında sana özel bir kullanıcı adı, şifre, ip ve port adresi vereceğiz (Eğer sitemize üye olmayı tercih ettiysen kullanıcı adı ve şifreyi kendi istediğin şekilde kişiselleştirebilir ve oluşturabilirsin). Bu bilgileri Proxyfier programını indirip proxy bölümüne girmen yeterli. Fakat adı geçen m24proxy veya m2bob gibi programları kullanmıyorsan da hiç sorun yok sadece proxyfier ile de proxyi aktif edip oyuna girebilirsin. Satın aldığın proxyi programa girdiğinde oyuna bağlanamıyorsan; Vereceği bir kaç hata logu vardır örneğin "Authentication failed" logunu verebilir. Bu hata proxy bilgilerini programa yanlış girdiğiniz anlamına gelir ve "Proxy Kontrolü" sayfamız üzerinden IP:PORT:USER:PASS olarak proxy adresinizin çalışıp çalışmadığını kontrol edebilirsiniz. Daha sonra programa dikkatli bir şekilde ve mümkünse kopyala yapıştır yapmadan el ile bilgileri girmeni öneririz. Sebebi kopyala yapıştır yapınca genelde başında sonunda boşluk kalabiliyor.

Eğer daha fazla bilgiye ve yardıma ihtiyacın varsa canlı destek üzerinden bize ulaşmaya çekinme. 7/24 bir arkadaşımız canlı destek üzerinde sana yardımcı olabilmek için bekliyor.