Metin2 Proxy Satın Al

Sınırları Proxy ile Kaldır ve Daha Fazla Karakter Aç

Hey Şövalye! 🙂

Naber? Yine sınırlara mı takıldın? Üzülme, ne aradığını biliyoruz 🙂 Sınırları kaldırmak ve daha fazla karakter açmak için ihtiyacın olan tek şey proxy. İstediğin proxy'ye sahip olmak ve kendine uygun avantajlı paketler hakkında bilgi almak için buradan fiyatlar sayfamıza göz atabilir ve şuradan sitemize üye olarak bekleme süresi olmadan otomatik bir şekilde proxy satın alabilirsin. Ayrıca sitemize ilk defa üye oluyorsanız ilk alışverişinizde geçerli %20 indirim otomatik olarak hesabınıza tanımlanacaktır (sadece referans linki ile kayıtlarda geçerlidir).

Satın alacağın proxy'i nasıl kullanacağını bilmiyorsan hiç endişelenme. M24RO, M2BOB, M Bot veya benzeri bir program kullanıyorsan işler senin için kolay. Proxy satın aldığında sana özel bir kullanıcı adı, şifre, IP ve port adresi vereceğiz (Eğer sitemize üye olmayı tercih ettiysen kullanıcı adı ve şifreyi kendi istediğin şekilde kişiselleştirebilir ve oluşturabilirsin). Bu bilgileri Proxyfier programını indirip proxy bölümüne girmen yeterli. Fakat adı geçen M24RO veya M2BOB gibi programları kullanmıyorsan da hiç sorun yok, sadece Proxyfier ile de proxy'i aktif edip oyuna girebilirsin. Satın aldığın proxy'i programa girdiğinde oyuna bağlanamıyorsan; Vereceği birkaç hata logu vardır örneğin "Authentication failed" logunu verebilir. Bu hata proxy bilgilerini programa yanlış girdiğiniz anlamına gelir ve "Proxy Kontrolü" sayfamız üzerinden IP:PORT:USER:PASS olarak proxy adresinizin çalışıp çalışmadığını kontrol edebilirsiniz. Daha sonra programa dikkatli bir şekilde ve mümkünse kopyala yapıştır yapmadan el ile bilgileri girmenizi öneririz. Sebebi kopyala yapıştır yapınca genelde başında sonunda boşluk kalabiliyor.

Eğer daha fazla bilgiye ve yardıma ihtiyacın varsa canlı destek üzerinden bize ulaşmaya çekinme. 7/24 bir arkadaşımız canlı destek üzerinde sana yardımcı olabilmek için bekliyor.

NOT: Ürünlerimizin USKO/STEAMKO uyumlu olduğunu bilmeni isterim 🙂

Metin2 Proxy Satın Al