Referans Sisitemi / Davetiye ile İndirim Kazan - AktifProxy

Referans Sistemi Nedir?

Referans (davetiye) sistemi; hem müşteriye kazandıran, hem de site portföyünü genişletmeyi hedefleyen bir çeşit kampanyadır. Sitemizde var olan müşterilerimiz, hizmetimizi beğenmiş olacak ki bizleri yeni insanlara, arkadaşlarına, çevrelerine bahsetmişlerdir. Bu doğrultuda hem onlara teşekkür etmek hem de yeni gelen müşterilerimize hoşgeldin indirimi sunmak için bu sistemi geliştirdik.

aktif proxy referans sistemi

''Peki bu sistemin detayları nedir'' dediğinizi duyar gibiyim. Kısaca özetmeklemek gerekirse; var olan müşterilerimiz, müşteri paneli üzerinde proxy sayfasına ulaştığında referans kodlarını elde edebilirler. Bizlerden memnun kalan ve bizi desteklemek isteyen her müşterimiz, ayrıca bizi forumlarda tanıtıp kendileri de kazanmak isteyen müşterilerimiz bu referans kodlarını paylaşarak bizlere kazandırdığı her yeni müşteriden %5 bakiye kazanırlar ve bu bakilerini gelecek siparişlerinde kullanabilirler. Tabi ki yeni gelen müşterilerimizi de unutmadık. Referans kodu ile aramıza katılan yeni müşterilerimiz, tarafımızdan gerçekleştirecekleri ilk alışverişlerinde %20 indirim kazanırlar. Limit tutarı ve extra herhangibir koşul olmaksınız ilk alışverişlerinde bu indirim haklarını kullanabilirler. İndirim hakkı sonraki siparişlerde kullanılmak üzere devir edilemez. İlk alışverişte sistem tarafından otomatik tanımlanır ve zorunlu olarak kullanılır.

Sonuç olarak sistemi anladıktan sonra sizde sitemize davet ettiğiniz insanların aramıza katılıp katılmadığını, katıldı ise ne kadarlık yükleme yaptığını ve sizin bu yüklemeden kazanacağınız payı merak edebilirsiniz. Bunuda düşündük ve profil sayfasında size bu detayları gösteren bir tablo hazırladık.


Not:


Bahse konu kazançlar ve indirim oranları değişebilir. Lütfen kampanya ve duyurularımızı takip ediniz. En kesin bilgi profil sayfasında verilen bilgidir, bilginize.